Praca: Inżynier ds. nowych produktów

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier ds. nowych produktów
Miejsce pracy: Łąka (pow. rzeszowski, gm. Trzebownisko), okolice Rzeszowa
Twój zakres obowiązków:
  • Analizowanie wykonalności produkcji elementów złącznych wraz z obliczaniem technicznego kosztu wytworzenia przy współpracy z działem technicznym
  • Pozyskiwanie wymagań dotyczących produktów przy współpracy z działem sprzedaży
  • Pozyskiwanie ofert na materiały i usługi przy współpracy z działem zakupów
  • Projektowanie procesu technologicznego
  • Współpraca z zespołem projektowym w procesie uruchomienia produktów, nadzoru nad produkcją oraz w rozwiązywaniu problemów wewnętrznych
  • Przygotowanie danych wejściowych dla Kierownika Projektu potrzebnych do uruchomienia projektu, asysta techniczna dla Kierownika Projektu, wykonywanie analiz oraz raportów
  • Uczestniczenie w uzupełnianiu dokumentacji klientów branży motoryzacyjnej z zakresu procesów produkcyjnych
  • Uczestniczenie w przeprowadzaniu testów montażowych i funkcjonalnych.
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: zarządzanie i inżynieria produkcji, inżynieria materiałowa lub pokrewne
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Wiedza z zakresu metaloznawstwa i plastycznej przeróbki metali
  • Podstawowa wiedza z zakresu zarządzania jakością
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu i otwartość na nowe wyzwania
  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min B2.
Wymagania opcjonalne:
  • Znajomość wymagań przemysłu motoryzacyjnego (PPAP, FMEA, PC)
  • Znajomość zagadnień 5S i Lean Manufacturing
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
To oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę
  • Atrakcyjne warunki finansowe: wynagrodzenie oraz premie kwartalne
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Szkolenia podnoszące kompetencje
  • Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne
  • Dofinansowanie do obiadów stołówki firmowej
  • Kartę Multisport
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"