Praca: Inżynier Automatyk

Kronospan jest wiodącym producentem wysokiej jakości materiałów drewnopochodnych. Posiada zakłady w Europie, Azji i USA. Strukturę Kronospanu cechuje krótki proces decyzyjny, globalna ekspansja i zorientowanie na osiągnięcia.

Inżynier Automatyk
Miejsce pracy: Mielec
Nr ref.: IAMX/092020
Opis stanowiska:
  • Diagnostyka oraz wykonywanie napraw urządzeń elektronicznych i elektrycznych pod względem działania automatyki maszyn na przydzielonych ciągach produkcyjnych.
  • Wykonywanie przeglądów prewencyjnych oraz przekazywanie urządzeń do ruchu
  • Nadzór nad oprogramowaniem przydzielonych ciągów i maszyn
  • Koordynacja i nadzór nad wszystkimi robotami montażowymi w zakresie automatyki i elektroniki
Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowana automatyka i robotyka
  • Uprawnienia SEP E I, II, III oraz D I, II, III
  • Dobra znajomość pakietu Office
  • Znajomość obsługi i oprogramowania sterowników, systemów wizualizacji
Oferujemy:
  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, będącej liderem w swojej branży
  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szkolenia wewnętrzne i wsparcie merytoryczne w okresie wdrożenia
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)