Praca: Instruktor

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie
Instruktor
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/21/0994
OBOWIĄZKI:

kontrola przestrzegania przez pracowników wewnętrznego regulaminu pracy, przygotowywanie posiłków typu fast food ze standardami firmy, przestrzegania przepisów BHP, koordynowanie zadania i organizowanie pracy zmiany.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

wysoka kultura osobista staż pracy na podobnym stanowisku Gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w dni wolne; wymagana aktualna książeczka do celów sanitarne-epidemiologicznych; dyspozycyjność; komunikatywność.

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie