Praca: Instruktor sportu

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu
Instruktor sportu
Miejsce pracy: Gorzyce
Numer: StPr/24/0655
OBOWIĄZKI:
1. szkolenie zawodników Szkółki Piłkarskie 2. prowadzenie zajęć w grupach szkoleniowych od Junior G do Junior D. 3. prowadzeniedokumentacji dla przydzielonej grupy w formie elektronicznej na platformie: www.certyfikacja-pzpn.laczynaspilka.pl; 4. prowadzenieanalizy poszczególnych zawodników monitoring i kontrola osiąganych efektów szkoleniowych; 5. Przestrzeganie i stosowanie się doRegulaminu Akademii Stal Gorzyce oraz Regulaminu Etyki Trenera Akademii Stal Gorzyce.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: zdolności manualne
Uprawnienia: pełna sprawność fizyczna

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : doświadczenie międzynarodowe

Miejsce pracy:

Gorzyce

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 2 150 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu