Praca: Handlowiec

Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli
Handlowiec
Miejsce pracy: Stalowa Wola
Numer: StPr/24/0370
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie rozmów oraz spotkania z klientami biznesowymi, wyjazdy na wizje lokalne celem precyzyjnego oszacowania oferty, negocjacja warunków zawieranych transakcji, prezentacja klientomo ferty produktu, sporządzanie niezbędnej dokumentacji i raportów związanych z realizacją umowy sprzedaży, realizacja zamówień od klientów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: średnie branżowe
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie średnie lub wyższe, prawo jazdy kat. B, znajomość języka angielskiego na poziomie A2, mile widziane doświadczenie zawodowe.

Miejsce pracy:

Stalowa Wola

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli