Praca: Główny księgowy

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie
Główny księgowy
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/21/1929
OBOWIĄZKI:
znajomość regulacji prawnych z zakresu Karty Nauczyciela, Kodeksu Pracy, ustawy o finansach publicznych, o rachunkowości, przepisów oświatowych i samorządowych, przepisów podatkowych, płacowych, związanych z podatkiem VAT, PFRON, ZUS, sporządzania sprawozdań budżetowych, finansowych, deklaracji VAT, zasad księgowości budżetowej w jednostkach samorządu terytorialnego, planu kont i klasyfikacji budżetowej oraz zasad gospodarki finansowej i dyscypliny finansów publicznych, obsługi systemu bankowości elektronicznej, programów: VULCAN, Płatnik, System Informacji Oświatowej – SIO, Word, Exel. Obsługa finansowo-księgowa jednostki, przestrzeganie dyscypliny finansów publicznych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: dobra organizacja pracy
Uprawnienia: Bardzo dobra znajomość obsługi komputera

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie