Praca: Główny księgowy


Powiatowy Urząd Pracy w Jaśle
Główny księgowy
Miejsce pracy: Tarnowiec
Numer: StPr/21/0679
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie pełnej księgowości, bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu rachunkowości i podatków CIT,VAT i PIT
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: Podstawowa wiedza z zakresu rachunkowości

Miejsce pracy:

Tarnowiec


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jaśle

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Wojewódzki Inspektorat Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych w Rzeszowie

Główny księgowy

Lokalizacja: podkarpackie / Rzeszów

Warunki pracy 1) Praca przy monitorze ekranowym: powyżej połowy czasu pracy 2) Korzystanie z samochodu służbowego 3) Praca wykonywana...

Opublikowano: 2021-09-15

Wojewódzki Inspektorat Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych w Rzeszowie

Główny księgowy

Lokalizacja: podkarpackie / Rzeszów

Warunki pracy 1) Praca przy monitorze ekranowym: powyżej połowy czasu pracy 2) Korzystanie z samochodu służbowego 3) Praca wykonywana...

Opublikowano: 2021-08-25