Praca: Fizjoterapeuta

Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach
Fizjoterapeuta
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/21/0083
OBOWIĄZKI:

zapoznanie się z obsługą aparatów i urządzeń w gabinecie; wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych z zakresu magnetoterapii, elektrolecznictwa, hydroterapii oraz laseroterapii; wykonywanie ćwieczeń rehabilitacyjnych wg zaleceń lekarzy; zapoznanie się z charakterem pracy jako fizjoterapeuta środowiskowy; zapoznanie z zasadami prowadzenia dokumentacji medycznej oraz rozliczeń z NFZ

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: Fizjoterapeuta

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe fizjoterapeutyczne; praktyki zawodowe; umiejętność obsługi komputera; łatwość nawiązywania kontaktów; umiejętność pracy w zespole oraz umiejętność współpracy z pacjentem

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach