Praca: Fizjoterapeuta

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie
Fizjoterapeuta
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/24/2079
OBOWIĄZKI:
1. Wykonywanie pod nadzorem opiekuna stażu następujących masaży leczniczych:- masaż grzbietu- masaż grzbietu w całości- masaż karku i obręcfzy barkowej- masaż klatki piersiowej- masaż powłok brzusznych- masaż kończyny górnej- masaż kończyny dolnej i tylnej strony tułowia- masaż całego ciała. Doskonalenie umiejętności usprawniania chorych ze schorzeniami narządu ruchu, neurologicznymi, reumatologicznymi, po udarach mózgowych, w zespołach bólowych odcinka szyjnego kręgosłupa , odcinka piersiowego i lędźwiowego, w leczeniu złamań i urazów kończyn dolnych i górnych, w schorzeniach układu oddechowego i układu krążenia, usprawnianie dzieci i młodzieży z wadami postawy.3. Praca w systemie mMedica.4. Udzielanie pacjentom informacji osobiście lub telefonicznie o świadczonych usługach medycznych wa zakresie Pracowni
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Staż w Wojewódzkim Ośrodku Medycyny Pracy w Rzeszowie, ul. Hetmańska 120

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie