Praca: Elektryk

REMONDIS Medison to przedsiębiorstwo oferujące kompleksowe rozwiązania w zakresie gospodarki odpadami medycznymi i weterynaryjnymi.

Obecnie Grupa REMONDIS działa w 34 krajach świata. Dysponuje siecią 450 własnych instalacji i zatrudnia 30.600 pracowników. Rocznie REMONDIS zbiera, przetwarza i sprzedaje w przybliżeniu 30 milionów  ton surowców.

Obecnie poszukujemy
Kandydatek/ów do naszych Spółek na Stanowisko:

Elektryk
Miejsce pracy: Rzeszów
Nr ref.: 1102020
 Opis stanowiska:
  • Nadzór na instalacjami elektrycznymi zakładu,
  • Prowadzenie przeglądów instalacji elektrycznych na zakładzie,
  • Wykonywanie nowych instalacji lub nadzór inwestorski nad pracami zlecanymi firmom zewnętrznym,
  • Okresowa wizytacja stanu instalacji elektrycznych w innych lokalizacjach pracodawcy,.
Wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie techniczne – elektryczne,
  • Uprawnienia SEP E +D plus pomiary,
  • Doświadczenie w pracy jako elektryk,
  • Umiejętność pracy na komputerze w środowisku Windows,
  • Wysoka kultura techniczna,
  • Znajomość zagadnień z zakresu automatyki, hydrauliki, pneumatyki i mechatroniki będzie dodatkowym atutem,
  • Umiejętność pracy zespołowej,
  • Czynne prawo jazdy kat B.
Oferujemy:
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udział w projektach inwestycyjnych.