Praca: Elektryk / automatyk

Młodzieżowe Centrum Kariery Sanok
Elektryk / automatyk
Miejsce pracy: Sanok
Numer: 28/4/2022
OBOWIĄZKI:
Możliwość podjęcia pracy na stanowiskach: Elektryk lub Automatyk
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Wymagania: - wykształcenie min. zawodowe kierunkowe - znajomość ogólnych zasad prowadzenia ruchu urządzeń elektrycznych - świadectwo kwalifikacyjne SEP do 1 kV - gotowość do pracy zmianowej Pracodawca oferuje: • pracę w stabilnej i nowoczesnej firmie • szerokie możliwości rozwoju zawodowego • atrakcyjny pakiet motywacyjny • pracę w środowisku międzynarodowym wśród doświadczonych ekspertów branżowych

Miejsce pracy:

Sanok

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Centrum Kariery Sanok