Praca: Dyspozytor

Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy
Dyspozytor
Miejsce pracy: Dębica
Numer: StPr/21/0188
OBOWIĄZKI:
PLANOWANIE I AWIZOWANIE POCIĄGÓW, PRZESTRZEGANIE HARMONOGRAMU PRACY DRUŻYN TRAKCYJNYCH
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Wykształcenie: pomaturalne/policealne, brak
Wykształcenie: średnie branżowe, brak
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, brak

Wymagania inne:

oferta stażu skierowana jest do osób zarejestrowanych w PUP w Dębicy, do 29 roku życia (do dnia 30 urodzin) w ramach projektu Aktywizacja osób młodych pozostałych bez pracy w powiecie dębickim (V) w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój

Miejsce pracy:

Dębica

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy