Praca: Dyspozytor transportu samochodowego

Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu
Dyspozytor transportu samochodowego
Miejsce pracy: Mielec
Numer: StPr/22/1514
OBOWIĄZKI:

Prowadzenie kart pracy kierowców i rozliczanie czasu ich pracy, analiza zużycia paliwa, prowadzenie książki dyspozycyjnej, ustalanie harmonogramów przewozów, weryfikacja kart drogowych oraz koordynacja pracy autobusów.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki logistyka i transport oraz pokrewne lub wykształcenie średnie (w trakcie studiów)

Miejsce pracy:

Mielec

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu