Praca: Drukarz

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie
Drukarz
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/20/3493
OBOWIĄZKI:

nadzorowanie procesu drukowania, sprawdzanie stanu technicznego urządzeń do drukowania, drukowanie materiałów reklamowych.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

wykształcenie średnie, umiejętności: praca z komputerem, znajomość programów graficznych, minimum pięć miesięcy doświadczenia zawodowego Miejsce pracy Rzeszów ul. lwowska 6/113 oraz teren RP

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie