Praca: Dietetyk

Oferta przeniesiona do archiwum
Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku
Dietetyk
Miejsce pracy: Przeworsk
Numer: StPr/20/0553
OBOWIĄZKI:
-Prowadzenie wizyt z klientami wg standardów określonych przez centrale firmy; -Dobieranie odpowiednich diet i suplementów dla każdego pacjenta;-Stosowanie norm zapotrzebowania na energię i składniki odżywcze;-Wykonywanie pomiarów składu masy ciała na analizatorze, -Prowadzenie dokumentacji pacjentów; -Przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej oraz ochrony środowiska;-Promocja firmy, przygotowywanie materiałów promocyjnych;-Prowadzenie edukacji zdrowotnej z zakresu żywienia w zakładach lecznictwa podstawowego i specjalistycznego oraz wśród społeczeństwa.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne
Uprawnienia: Gotowość do podnoszenia kwalifikacji
Uprawnienia: Odpowiedzialność za powierzone obowiązki

Wymagania inne:

Wymagane następujące specjalizacje: dietetyka, poradnictwo dietetyczne, technologia żywności i żywienia człowieka

Miejsce pracy:

Przeworsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku