Praca: Brukarz

Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu
Brukarz
Miejsce pracy: Miękisz Nowy
Numer: StPr/20.1447
OBOWIĄZKI:
Układanie, naprawa, rozbiórka nawierzchni brukowych, ulic i ciągów pieszychPraca na terenie kraju (delegacje).
Miejsce pracy:

Miękisz Nowy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Brukarz

Lokalizacja: podkarpackie / Dąbrówka Wisłocka

Brukarz Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: Doświadczenie.

Opublikowano: 2020-11-26

Powiatowy Urząd Pracy w Strzyżowie

Brukarz

Lokalizacja: podkarpackie / Wysoka Strzyżowska

Praca przy układaniu kostki brukowej. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak

Opublikowano: 2020-11-23

Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku

Brukarz

Lokalizacja: podkarpackie / Nowosielce

Prace przy robotach drogowych - wykładanie kostka brukową nawierzchni drogowych ich naprawa, konserwacja i rozbieranie Wymagania inne:...

Opublikowano: 2020-11-16