Praca: Blacharz samochodowy

Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej
Blacharz samochodowy
Miejsce pracy: Kupno
Numer: StPr/22/0514
OBOWIĄZKI:
Godz. pracy 8:00 do 16:00.1.Przeszkolenie w zakresie BHP i ppoż.2.Czyszczenie i konserwacja karoserii samochodowej.3.Montowanie i demontowanie elementów samochodowych.4.Wykonywanie podstawowych operacji ślusarskich np. piłowanie, zwijanie, wiercenie, ciecie, wyginanie.5.Wykonywanie operacji na obrabiarkach do blach.6.Zgrzewanie, ustawianie, spawanie, nitowanie blach i profili.7.Sprawdzanie jakości wykonywanych części i zespołów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Wymagane umiejętności blacharskie, Planowanie i organizacja pracy własnej,Współpraca z innymi pracownikami firmy.

Miejsce pracy:

Kupno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 do 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej