Praca: Barman

Powiatowy Urząd Pracy w Lesku
Barman
Miejsce pracy: Smerek
Numer: StPr/20/0290
OBOWIĄZKI:

-Sprawna i szybka obsługa klientów baru, z zachowaniem najwyższej kultury osobistej, miła i uprzejma. –Dbałość o asortyment baru, sporządzanie zamówień, uzupełnianie zapasów i trzymanie pieczy nad dobrym stanem wyposażenia. -Przygotowywanie drinków, koktajli i innych napojów zamówionych przez klientów, również sporządzanie własnych receptur na życzenie gościa, zgodnie z jego wytycznymi. Barman szykuje także zamówione przez klientów przekąski. -Dbałość o porządek i czystość w miejscu pracy, polerowanie szkła i czyszczenie baru. -Troska o własny wygląd zewnętrzny, dbałość o prezencję (barman musi być osobą schludną, czysto i elegancko ubraną – jego wygląd powinien pokrywać się z wymaganiami właściciela lokalu).

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Miejsce pracy:

Smerek

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lesku