Praca: Barista

Powiatowy Urząd Pracy w Lesku
Barista
Miejsce pracy: Solina
Numer: StPr/22/0118
OBOWIĄZKI:
Profesjonalna obsługa gości, doradzanie w wyborze kaw, przygotowanie i serwowanie kawy, wyrobów kawowych oraz pozostałych pozycji w menu lokalu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Barista (wymagany staż - lata: 1)

Wymagania inne:

Mile widziane ukończony kurs baristy, kurs latte art. Komunikatywność, umiejętność nawiązywania kontaków oraz pracy w zespole, aktualna książeczka sanitarno-epidemiologioczna.

Miejsce pracy:

Solina

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 652 do 4 278 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lesku