Praca: Asystent nauczyciela przedszkola

Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach
Asystent nauczyciela przedszkola
Miejsce pracy: Osobnica
Numer: StPr/21/0206
OBOWIĄZKI:

zapoznanie się z przyjętymi i stosowanymi w żłobku metodami wsparcia i pomocy dzieciom w spożywaniu posiłków; zapoznanie się z przyjętymi standardami pomocy w czynnościach pielęgnacyjnych i higienicznych; nauka właścicwego i odpowiedzialnego ze względu na wiekwsparcia dzieci podczas ubierania się i rozbierania się; zapoznanie się ze staosowanymi na danym stanowisku czynnościami przygotowawczymi do zabaw i zajęć, pomoc dzieciom podczas ich przeprowadzania; zapoznanie się z metodami opieki nad dziećmi podczas spacerów

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

empatia; cierpliwość; wysoka kultura osobista; gotowość do podejmowania czynności pielęgnacyjnych

Miejsce pracy:

Osobnica

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach