Praca: Asystent nauczyciela przedszkola (staż)

Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie
Asystent nauczyciela przedszkola (staż)
Miejsce pracy: Krosno
Numer: StPr/21/1226
OBOWIĄZKI:

zgodnie z programem stażu

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: edukacja przedszkolna

Miejsce pracy:

Krosno

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach

Asystent prawny

Lokalizacja: podkarpackie / Jasło

wg programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), prawnicze Wymagania inne: osoba samodzielna, rzetelna,...

Opublikowano: 2022-01-18

Asystent do spraw księgowości (staż)

Lokalizacja: podkarpackie / Krosno

zgodnie z programem stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne

Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku

Asystent do spraw księgowości

Lokalizacja: podkarpackie / Przeworsk

Wprowadzanie danych z faktur do systemu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Opublikowano: 2022-01-17

Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli

Lokalizacja: podkarpackie / Stalowa Wola

Wprowadzanie dokumentów do ksiąg podatkowych za pomocą programu ENOVA, numerowanie dzienników księgowych, rejestrów VAT, archiwizacja...

Recruit Europe

Asystentka / Sekretarka - online

Lokalizacja: podkarpackie / Rzeszów, Dębica, Krosno, Jasło, Sanok, Przemyśl, Jarosław, Mielec, Kolbuszo

Zadania: administracyjne wsparcie biura, telefoniczna i e-mailowa obsługa klientów, przygotowywanie dokumentacji firmowej, pism, analiz,...

Opublikowano: 2022-01-16

Opublikowano: 2022-01-14