Praca: Asystent do spraw księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu
Asystent do spraw księgowości
Miejsce pracy: Mielec
Numer: StPr/20/2448
OBOWIĄZKI:
- kontrola formlana otrzymywanych faktur, - wprowadzenei faktur zakupowych do systemu finansowo-księgowego, - księgowanie wyciągów bankowych PLZ i walutowych oraz wynikających z nich różnic kursowych,- wystawianie i księgowanie faktur sprzedazowych dotyczacych sprzedaży krajowej, wdt i eksportowej,- sporządzanie analiza, raportów, sprawozdań, - pomoc przy wdrożeniu systemu SAP.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe (np. finanse i rachunkowość lub rachunkowość i controlling), znajomość paklietu MS Office: Word, Excel, Power Point, Outlook Express, mile widziana znajomosć języka angielskiego w stopniu komunikatynym.

Miejsce pracy:

Mielec

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu