Praca: Asystent Bezpieczeństwa Żywności

Ogłoszenie numer: 4625787, z dnia 2021-05-19

Piekarnia Rewolucji jest prowadzona przez zespól który posiada 30 letnie doświadczanie w pieczeniu, kierując się prostą filozofią z prostym celem, aby dostarczać doskonałe produkty spełniające najwyższe standardy.

Współpraca jest sercem naszej pracy. W Piekarni Rewolucji zobowiązujemy się wobec naszych klientów do zachowania przejrzystości i komunikacji na wszystkich etapach naszej współpracy, zachowując pełną integralność przez cały czas.

Piekarnia Rewolucji wierzy w swoich kolegów, starych i nowych. To nasi ludzie umożliwiają rozwój biznesu, a my w zamian pomagamy im się rozwijać. W naszej piekarni promujemy ideę harmonijnego środowiska zespołowego, opartego na spójności i jakości.

To nasi pracownicy są tym, co nas wyróżnia i ogromnie ich cenimy.

Asystent Bezpieczeństwa Żywności

Miejsce pracy: podkarpackie / Trzebownisko

Opis stanowiska

  • Kontrola bezpieczeństwa żywności
  • Codzienne sprawdzanie i pomiary wyznaczone w kalendarzu bezpieczeństwa żywności
  • Bliska współpraca z Kierownikiem ds. Bezpieczeństwa Żywności
  • Zgłaszanie wszelkich niezgodności i wszystkich problemów Kierownikowi ds. Bezpieczeństwa Żywności
  • Skanowanie i drukowanie dokumentów
  • Promowanie pozytywnej kultury bezpieczeństwa żywności
  • Komunikowanie się z zespołem piekarni we wszelkich kwestiach związanych z jakością i bezpieczeństwem żywności
  • Czynny udział w procesie produkcji

Wymagania

  • Dobra organizacja
  • Umiejętność pracy pod presja czasu
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodyscyplina
  • Dbałość o szczegóły
  • Umiejętność wykonywania wiele zadań jednocześnie
  • Elastyczność, pozytywna postawa „mogę to zrobić”
  • Entuzjazm, energiczność oraz wykazywanie inicjatywy
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Znajomość korzystania obsługi komputera
  • Dobra znajomość HACCP i bezpieczeństwa żywności
  • Doświadczenie w pracy produkcji żywności

Oferujemy

  • Stabilną formę zatrudnienia
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Proces wdrożenia, umożliwiający poznanie firmy oraz kultury organizacyjnej
  • Różnorodność zadań w bezpośrednim kontakcie z produkcją
  • Wsparcie kolegów/koleżanek z działu
  • Udział w szkoleniach

Jeśli jesteś osobą konsekwentną, otwartą, dynamiczną, samodzielną, lubisz planować i osiągać cele czekamy właśnie na Ciebie!

Wynagrodzenie

Od 4000 do 5000 PLN