Praca: Animator kultury

Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej
Animator kultury
Miejsce pracy: Cmolas
Numer: StPr/21/0493
OBOWIĄZKI:
Staż dla osoby do 29 r.ż. zarejestrowanej w tut. Urzędzie i spełniającej kryteria programu PO WER VI 1.1.2Godz. odbywania stażu:pon.-pt. I zmiana: od 8:00 do 16:00, II zmiana: od 12:00 do 20:00W soboty oraz w niedziele w godz. ogranizowanych imprez kulturalnych.1. Poznanie środowiskowych potrzeb oświatowych, kulturalnych, rozrywkowych i rekreacyjnych.2. Upowszechnianie kultury i sztuki w zakresie zaspokajania potrzeb kulturalnych i rekreacyjnych społeczności lokalnych.3. Inicjowanie i organizowanie imprez kulturalnych w środowisku lokalnym.4. Przygotowywanie i prezentacja audycji radiowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: pomaturalne/policealne, brak

Miejsce pracy:

Cmolas

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej