Praca: Agent ubezpieczeniowy

Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej
Agent ubezpieczeniowy
Miejsce pracy: Kolbuszowa
Numer: StPr/24/0358
OBOWIĄZKI:
Staż dla osoby zarejestrowanej w tut. Urzędzie i spełniającej kryteria do skierownia na ww. aktywną formę.Godz. odb. stażu: 8;00 do 16:00.1.Przeszkolenie w zakresie BHP i PPOŻ. 2.Zapoznanie z organizacją firmy.3.Przyjmowanie korespondencji.4.Obsługa urządzeń biurowych: komputer, drukarka, fax, telefon.5.Odbiór poczty elektronicznej.6.Przyjmowania interesantów i udzielanie informacji na temat ofert produktów ubezpieczeniowych dla klientów indywidualnych i firm.7.Prowadzenie rejestru, ewidencji i zestawień oraz wprowadzanie danych wg. schematów przygotowanych w programach.8.Sporządzanie i przygotowywanie dokumentacji do podpisania umowy ubezpieczeniowej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kolbuszowa

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej