Praca: Administrator MS Dynamics NAV

Administrator MS Dynamics NAV
Miejsce pracy: Zaczernie

Opis oferty

Cyfrowa Foto to jedna z trzech największych drukarni cyfrowych w Europie. Swój model biznesowy opieramy o nowoczesne rozwiązania e-commerce, docierając kanałami B2B i B2C do fotografów krajowych i zagranicznych. Twórcami sukcesu jaki osiągnęliśmy do tej pory są Ludzie. Zatrudniamy specjalistów, najlepszych ekspertów z obszaru IT, marketingu internetowego, technologii druku cyfrowego, zarządzania produkcją. Jesteśmy również otwarci na ludzi młodych, ambitnych i mających podstawy teoretyczne do realizacji celów zawodowych.

Obecnie do naszego 30-osobowego zespołu programistów poszukujemy osoby na stanowisko Administratora MS Dynamics NAV.

Zakres obowiązków
  • udział we wdrożeniu systemu Microsoft Dynamics NAV
  • konfiguracja systemu
  • wdrożenia nowych baz w Dynamics NAV
  • współpraca z innymi działami w organizacji
Poszukiwane kompetencje
  • znajomość środowiska Microsoft Dynamics NAV, SQL
  • praktycznej znajomość systemów ERP
  • doświadczenie w administrowaniu MS Dynamics NAV 2013 lub nowszym
  • ogólna znajomość głównych modułów MS Dynamics NAV
  • doświadczenie w prowadzeniu upgradów MS Dynamics NAV
Oferujemy
  • otwartą komunikację na linii pracownik – przełożony
  • realny wpływ na rozwój działu
  • przejrzysty zakres zadań
  • udział w międzynarodowych projektach
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • ubezpieczenie grupowe i kartę Multisport
  • elastyczne godziny pracy