Praca: Tynkarz

Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli
Tynkarz
Miejsce pracy: Stalowa Wola
Numer: StPr/21/0014
OBOWIĄZKI:
- przygotowywanie różnych podłoży pod wykonanie tynku- przygotowywanie zapraw tynkarskich- wykonywanie, naprawa i konserwacja tynków różnego rodzaju
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie zasadnicze zawodowe. Umiejętność wykonywania prac budowlanych. Istnieje możliwość przyuczenia do pracy w branży budowlanej osób zainteresowanych.

Miejsce pracy:

Stalowa Wola

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli