Praca: Technik utrzymania ruchu

Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku
Technik utrzymania ruchu
Miejsce pracy: Gwizdaj
Numer: StPr/21/0032
OBOWIĄZKI:

•Zapewnienie ciągłości pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych w zakresie elektryki, automatyki i mechaniki w celu zrealizowania zakładowych celów produkcyjnych •Planowanie przeglądów i dbałość o właściwy poziom techniczny wykonywanych remontów, konserwacji, przeglądów technicznych maszyn, urządzeń oraz instalacji •Opracowanie harmonogramu okresowych przeglądów technicznych i kontrola zawartych w nim terminów •Optymalizacja kosztów napraw i kosztów zakupu części zamiennych •Kontrola nad zarządzaniem magazynem częściami zamiennymi i zakupem części •Analiza przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych •Raportowanie wskaźników dotyczących napraw maszyn •Nadzór nad prawidłową i bezpieczną eksploatacją urządzeń technicznych zgodnie z przepisami energetycznymi, BHP i p.poż.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV
Uprawnienia: Eksploatacja kotłów parowych oraz wodnych na paliwa stałe, płynne i gazowe, o mocy powyżej 50 kW, wraz z urządzeniami pomocniczymi
Uprawnienia: SEP- upranienia do zajmowania sie eksploatacja urządzeń i sieciu grupy 1 n stanowisku EKSPLOATACJI
Uprawnienia: Świadectwo kwalifikacyjne E uprawniajace do zajmowania się eksploatacjją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku EKSPLOATACJI

Miejsce pracy:

Gwizdaj

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku