Praca: Technik handlowiec

Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli
Technik handlowiec
Miejsce pracy: Stalowa Wola
Numer: StPr/21/0076
OBOWIĄZKI:
Bezpośrednia obsługa klienta, przyjmowanie należności, ewidencjonowanie. Zamawianie i odbieranie zamówionego towaru oraz sprawdzanie pod względem ilościowym i jakościowym z fakturą.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Wykształcenie: pomaturalne/policealne, brak
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, brak
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Wykształcenie: średnie branżowe, brak

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie min. średnie.Wniosek realizowany w ramach projektu pn. "Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie stalowowolskim (V)" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Poddziałanie 1.1.1 Wsparcie udzielane z Europejskiego Funduszu Społecznego Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój.

Miejsce pracy:

Stalowa Wola

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli