Praca: Technik budownictwa


Powiatowy Urząd Pracy w Jaśle
Technik budownictwa
Miejsce pracy: Jasło
Numer: StPr/20/0480
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie dokumentacji kosztorysowej, umiejętność wykonywania dokumentacji technicznej z wykorzystaniem programu CAD.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Obsługa pakietu OFFICE, AUTO CAD

Miejsce pracy:

Jasło


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jaśle

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

PEKABEX

Pracownik ogólnobudowlany (Dział Montaży)

Lokalizacja: podkarpackie / Rzeszów

Opis stanowiska: Wykonywanie prac wykończeniowych na budowie (tynkowanie agregatem, murowanie, szpachlowanie, wykonywanie elementów...

Opublikowano: dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy

Robotnik budowlany

Lokalizacja: podkarpackie / Latoszyn

ROBOTNIK BUDOWLANYMIEJSCE WYKONYWANIA PRACY: DĘBICA I OKOLICE

Opublikowano: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Ropczycach

Robotnik budowlany

Lokalizacja: podkarpackie / Nagawczyna

Prace ogólnobudowlane na terenie powiatu dębickiego. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak

Opublikowano: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Lubaczowie

Pracownik budowlany

Lokalizacja: podkarpackie / Lubaczów

Pomoc przy montażu instalacji sanitarnych, roboty budowlane: wykucia, przebicia, odtłuszczanie powierzchni betonowych, prace ziemne

Opublikowano: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Łańcucie

Pracownik budowlany

Lokalizacja: podkarpackie / Łańcut

prace budowlane Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: Oferta pracy dla osób powyżej 30 roku życia w...

Opublikowano: wczoraj

BBR Polska Sp. z o.o.

Pracownik Ogólnobudowlany

Lokalizacja: podkarpackie /

Obowiązki wykonywanie prac związanych głównie ze sprężaniem konstrukcji mostów kablami sprężającymi ich podwieszaniem oraz...

Opublikowano: wczoraj