Praca: Szlifierz ceramiki, mycie, pakowanie, kontrola jakości

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie
Szlifierz ceramiki, mycie, pakowanie, kontrola jakości
Miejsce pracy: Głogów Małopolski
Numer: StPr/24/2849
OBOWIĄZKI:
szlifowanie ceramiki, mycie, pakowanie, kontrola jakości, czynności magazynowe
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: KOMUNIKACJA I WSPÓŁPRACA W ZESPOLE
Uprawnienia: komunikatywna znajomość języka rosyjskiego

Wymagania inne:

Wymagana umiejętność obsługi elektronarzędzi.

Miejsce pracy:

Głogów Małopolski

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie