Praca: Stolarz meblowy

Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej
Stolarz meblowy
Miejsce pracy: Kolbuszowa
Numer: StPr/22/0257
OBOWIĄZKI:
Staż dla osoby do 29 r.ż. zarej. w tut. Urzędzie i spełn. kryteria projektu POWER V 1.1.1.Godz. odb. stazu 7:00 do 15:00.2.Zapoznanie z organizacją i przebiegiem pracy w zakładzie pracy.3.Zapoznanie się z dokumentacją techniczną wyrobu, ustalenie kolejności prac, przygotowanie potrzebnych materiałów, narzędzi i urządzeń.4.Wycinanie z powierzonych płyt meblowych przy pomocy pilarki formatowej poszczególnych elementów mebli.5.Oklejanie na okleiniarce boków elementów mebli.6.Kompletowanie poszczególnych elementów mebli, dopasowywanie okuć i akcesoriów meblowych.7.Zabezpieczenie wykonanych mebli poprzez odpowiednie zapakowanie przy zamówieniach eksportowych.8.Utrzymywanie w czystości stanowiska pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

chęci do pracy, umiejętność obliczeń prostych danych matematycznch przy cięciu plyty i skladaniu pociętych elementow.

Miejsce pracy:

Kolbuszowa

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej