Praca: Stolarz meblowy

Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej
Stolarz meblowy
Miejsce pracy: Werynia
Numer: StPr/21/0217
OBOWIĄZKI:

Staż dla osoby powyżej 29 r.ż. zarej. w tut. Urzędzie i spełni. kryteria projektu RPO 7.2 Godz. odbywania stażu: pon.-pt. od 7:00 do 15:00 1.Przeszkolenie w zakresie BHP i ppoż. 2.Zapoznanie się z rysunkiem technicznym. 3.Zapoznanie z procesem produkcji mebli. 4.Zapoznanie z opracowaniem planu produkowanych mebli. 5.Zapoznanie z procesem montażu mebli u klienta. 6.Zapoznanie z obsługą maszyn wykorzystywanych w procesie produkcji. 7.Organizacja stanowiska pracy. 8.Sporządzanie szkiców, dobór drewna. 9.Wykonywanie obróbki mechanicznej drewna oraz ręcznej obróbki przez skrawanie.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Werynia

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej