Praca: Stażysta realizujący zadania na stanowisku ds. osób migrujących

Powiatowy Urząd Pracy w Jaśle
Stażysta realizujący zadania na stanowisku ds. osób migrujących
Miejsce pracy: Jasło
Numer: StPr/24/0774
OBOWIĄZKI:
Rozpatrywanie wniosków o zastosowanie właściwego ustawodawstwa w zakresie ubezpieczenia społecznego dla osób wykonujących przejściowo pracę na terenie państw UE/EOG i Szwajcarii zgodnie z przepisami prawa wspólnotowego oraz na terenie państw będących stronami umów międzynarodowych dotyczących zabezpieczenia społecznego, zawartych przez Polskę.2. Obsługa postępowań wyjaśniających dotyczących spełnienia kryteriów określonych w przepisach o koordynacji systemów zabezpieczenia społecznego przez pracodawców i pracowników oraz osoby pracujące na własny rachunek w zakresie stosowania właściwego ustawodawstwa.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia: OBSŁUGA KOMPUTERA I PROGRAMÓW KOMPUTEROWYCH

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Jasło

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jaśle