Praca: Specjalista / Specjalistka do Działu Eksportu ze znajomością języka rosyjskiego

Ogłoszenie numer: 1935112, z dnia 12-03-2018

Dynamicznie rozwijająca się firma z branży elektroniki mocy
z siedzibą w Piasecznie k/Warszawy poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista / Specjalistka do Działu Eksportu ze znajomością języka rosyjskiego

Miejsce pracy:

Nr Ref.: EKSPORT

Opis stanowiska

  • prowadzenie sprzedaży danej grupy wyrobów, jako członek zespołu
  • realizacja wyznaczonych planów sprzedaży
  • udzielanie Klientom informacji techniczno – handlowych nt. produktów znajdujących się w ofercie firmy DACPOL
  • planowanie i podejmowanie działań mających na celu pozyskiwanie nowych i utrzymywanie dotychczasowych Klientów
  • miejsce pracy: Piaseczno k/Warszawy

Wymagania

  • wykształcenie wyższe handlowe / techniczne (energoelektronika, elektrotechnika, automatyka, elektronika) - tegoroczni abiturienci i absolwenci mile widziani
  • bardzo dobra znajomość j. rosyjskiego oraz komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych za granicę, jak również gotowość do bycia oddelegowanym na pewien okres do pracy za granicą
  • samodzielność i przejawianie inicjatywy w działaniu
  • umiejętność wykorzystania swojej wiedzy do rozwiązywania problemów technicznych i handlowych
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy
  • wysoka motywacja do pracy i podnoszenia kwalifikacji

Oferujemy

  • dobre warunki finansowe i warunki pracy
  • pracę w stabilnej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stałe zatrudnienie
  • możliwość skorzystania z mieszkania służbowego
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • pracę w miłej i koleżeńskiej atmosferze
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/specjalista-specjalistka-do-dzialu-eksportu-ze-znajomoscia-jezyka-rosyjskiego_1935112.html