Praca: Specjalista ds. Przygotowania Produkcji i Zakupów

Firma budowlana specjalizująca się w generalnym wykonawstwie obiektów użyteczności publicznej oraz infrastrukturalnych poszukuje - systematycznej, odpowiedzialnej, komunikatywnej i zaangażowanej osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Przygotowania Produkcji i Zakupów
Miejsce pracy: Mielec

Opis stanowiska:

Realizacja procesu kontraktowania podwykonawców, zakupu materiałów oraz usług m.in. poprzez:

  • sporządzanie zapytań ofertowych w oparciu o dokumentację techniczną budowy,
  • analiza otrzymanych ofert,
  • negocjowanie cen i warunków współpracy/dostaw,
  • przygotowanie części merytorycznej umów, zleceń i zamówień,
  • monitorowanie realizacji zamówień,
  • współpraca z kierownictwem technicznym wewnątrz organizacji.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe
  • rozwinięte umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne oraz prowadzenie rozmów B2B,
  • preferowane doświadczenie pracy w branży budowlanej
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dyscyplina i dobra organizacja pracy,
  • umiejętność samodzielnej pracy i pod presją czasu.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pakiet świadczeń socjalnych, opiekę medyczną, karnety na zajęcia rekreacyjno-sportowe,
  • stabilność zatrudnienia.

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest firma Mosty Łódź S. A. z siedzibą w Łodzi, 94-112 przy ul. Bratysławskiej 52. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu.We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez Mosty Łódź S. A. inspektorem danych osobowych.