Praca: Specjalista ds. płac

Grow with us.
Worldwide.

Kronospan jest wiodącym na świecie producentem paneli drewnopochodnych ● Nasze produkty znajdują zastosowanie we wszystkim, od podłóg i mebli po domy o konstrukcji szkieletowej ● Inwestujemy w innowacje od 1897 r. ● Nasze zintegrowane działania pozwalają nam dopracować każdy szczegół ● 27 krajów, ponad 40 zakładów.

Specjalista ds. płac
Ref.No: SPPL 08/2020

OPIS STANOWISKA:

  • Kompletne rozliczanie wynagrodzeń (tworzenie listy płac, naliczanie wynagrodzeń, roczne rozliczenia pracownicze);
  • Administrowanie dokumentacją pracowniczą i innymi dokumentami związanymi z obsługą płacową pracowników i zleceniobiorców;
  • Nadzór nad prawidłowością prowadzenia ewidencji czasu pracy w trybie miesięcznym;
  • Przygotowanie sprawozdań, zgłoszeń na potrzeby firmy oraz jednostek zewnętrznych;
  • Raportowanie w zakresie wynagrodzeń.

WYMAGANIA:

  • Otwartość na długofalową współpracę;
  • Otwartość na nowe pomysły i zmiany;
  • Doświadczenie w obszarze płac;
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ZZL, ekonomia, prawo);
  • Znajomość przepisów z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych;
  • Bardzo dobra znajomość programu MS Excel;
  • Komunikatywna znajomości j. angielskiego;
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

OFERUJEMY:

  • Pracę pełną wyzwań w międzynarodowej organizacji;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego;
  • Wstępne szkolenia i stałe wsparcie podczas wdrożenia do pracy;
  • Pełną poufność podczas procesu rekrutacyjnego;
  • W przypadku relokacji do Szczecinka oferujemy wsparcie w zakresie zakwaterowania.