Praca: Specjalista do spraw obsługi projektów i programów

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie
Specjalista do spraw obsługi projektów i programów
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/24/2328
OBOWIĄZKI:
1) Certyfikowanie szkoleń (BUR, Zintegrowany System Kwalifikacji, Kuratorium Oświaty)2) Pozyskiwanie finansowania na szkolenia3) Koordynacja realizacji projektów edukacyjnych4) Kontakty z klientami5) Pozyskiwanie klientów na szkolenia
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: obsługa komputera - exel, word

Wymagania inne:

1) Łatwość wyrażania myśli na piśmie, umiejętność tworzenia pism i wniosków2) Zaangażowanie i wysoka motywacja do pracy3) Komunikatywność i wysoka kultura osobista4) Prawo jazdy kat. B - mile widziane5) Znajomość j.angielskiego - mile widziane

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie