Praca: Specjalista do spraw kadr i płac

Powiatowy Urząd Pracy w Przemyślu
Specjalista do spraw kadr i płac
Miejsce pracy: Przemyśl
Numer: StPr/20/0749
OBOWIĄZKI:

sprawy kadrowe, płace, kasa. Szczegółowe informacje na stronie internetowej MDK w Przemyślu

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Specjalista do spraw kadr (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Dokumenty aplikacyjne należy złożyć w MDK ul. Św. Józefa 6, 37-700 Przemyśl, w terminie do 23.10.2020 do godz. 15.00 Szczegóły dot. wymagań na stronie internetowej MDK w Przemyślu

Miejsce pracy:

Przemyśl

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Przemyślu