Praca: Serwisant

Hydropure Polska Sp. z o.o. największa i najstarsza firma w Polsce

zajmująca się oczyszczaniem wody metodą osmozy odwróconej

poszukuje osób na stanowisko:

Serwisant
Miejsce pracy: Krosno i okolice
Zadania:
  • montaż urządzeń do oczyszczania wody
  • obsługa serwisowa przydzielonych klientów
  • naprawy gwarancyjne
Wymagania:
  • własny samochód
  • telefon
Oferujemy:
  • dodatkowe źródło dochodu
  • szkolenia praktyczne i teoretyczne

Zatrudniamy również emerytów i rencistów.

Zobacz podobne oferty

PPH COOL

Serwisant Chłodnictwa i Klimatyzacji

Lokalizacja: podkarpackie /

znajomość zagadnień chłodnictwa, klimatyzacji kilkuletnie doświadczenie umiejętności z zakresu automatyki, zdalnego sterowania,...

Opublikowano: dzisiaj

Liebherr Polska Sp. z o.o.

Serwisant maszyn budowlanych

Zadania: Identyfikowanie awarii i przyczyn ich powstawania, Naprawy, przeglądy, modyfikacje i regulacje maszyn, Sporządzanie protokołów...

Opublikowano: 2021-01-14

Trenkwalder

Mobilny serwisant urządzeń chłodniczych dla klimatyzacji

Lokalizacja: podkarpackie / Rzeszów

obsługa i konserwacja systemów oczyszczania powietrza, modernizacja, rozbudowa i optymalizacja istniejących instalacji, obsługa i...

Opublikowano: 2021-01-05

HYDROPURE POLSKA Sp. z o.o.

Serwisant

Lokalizacja: podkarpackie / Krosno i okolice

montaż urządzeń do oczyszczania wody obsługa serwisowa przydzielonych klientów naprawy gwarancyjne własny samochód telefon

Opublikowano: 2020-12-21