Praca: Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu
Robotnik gospodarczy
Miejsce pracy: Kiełków
Numer: StPr/22/1540
OBOWIĄZKI:
Utrzymywanie w należytej czystości przydzielonych do sprzątania pomieszczeń, najbliższego otoczenia przed wejściem do budynków oraz pomieszczenia do przechowywania urządzeń i środków przeznaczonych do sprzątania, tj. zamiatanie, mycie i dezynfekcja i podłóg, odkurzanie i pranie, tapicerki, krzeseł i foteli, wycieranie kurzu w meblach i na meblach, na aparatach telefonicznych, urządzeniach elektrycznych i sprzęcie komputerowym (z wyłączeniem monitorów), z parapetów i grzejników, obrazów, ścielenie łóżek, zmiana pościeli, układanie w szafach odzieży, sprzątanie w szfkach, mycie drzwi i ościeżnic oraz okien, wykonywanie innych czynności zleconych przez przełożonego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Umiejętność pracy w zespole

Miejsce pracy:

Kiełków

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu