Praca: Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu
Robotnik gospodarczy
Miejsce pracy: Mielec
Numer: StPr/21/0142
OBOWIĄZKI:
Robotnik gospodarczy, zapoznanie się ze stanowiskiem pracyi przepisami BHP, na miejscu pracy, przeszkolenie z zakresu obsługi maszyn czyszczącychi stosowania profesjonalnych środków czystości, sprzątanie i ciągłe utrzymanie czystościpowierzchni biurowych i hal produkcyjnych, ciągów komunikacyjnych, szatni przy uzyciu profesjonalnych środków czystości i maszyn czyszczących ( szorowarek, polerek), oczyszczanie i pielęgnacja terenów zewnętrznych i utzrmanie ich w czystości
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie minimum zawodowe, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Miejsce pracy:

Mielec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu