Praca: Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli
Robotnik gospodarczy
Miejsce pracy: Stalowa Wola
Numer: StPr/21/0016
OBOWIĄZKI:
Utrzymanie czystości wewnątrz budynków, pielegnacja terenów zielonych, wywóz odpadów i śmieci.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Wykształcenie: podstawowe, brak
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, brak

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie minimum podstawowe oraz orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Miejsce pracy:

Stalowa Wola

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli