Praca: Regionalny kierownik ds. handlu detalicznego w sieci sklepów własnych

Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A.

Jeden z wiodących w branży producentów mięsa wieprzowego, wołowego, wędlin oraz konserw, poszukuje pracownika na stanowisko: Regionalny kierownik ds. handlu detalicznego w sieci sklepów własnych na terenie woj. podkarpackiego. Osoba na stanowisku będzie odpowiedzialna za koordynację istniejących już sklepów sieci własnej ZM ŁUKÓW S.A. oraz poszukiwanie lokalizacji pod nowe placówki w w/w. rejonie.

Regionalny kierownik ds. handlu detalicznego w sieci sklepów własnych
Miejsce pracy: woj. podkarpackie

 Wymagania:
  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (branża FMCG obsługa sieci sklepów warunek konieczny ),
  • dobra znajomość pakietu MS Office, MS Excel,
  • wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne i łatwość w budowaniu trwałych relacji,
  • świadomość biznesowej i finansowej,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem zatrudnionym w placówkach handlowych,
  • skuteczność w realizacji celów (popartych wynikami),
  • samodzielność w realizowaniu powierzonych zadań,
  • dyspozycyjność oraz umiejętności planowania czasu pracy,
  • zdolności organizacyjne i umiejętność realizowania zróżnicowanych zadań,
  • wspieranie i szkolenie pracowników na podległym terenie,
  • raportowanie efektywności realizowanych zadań,
  • skuteczności w realizacji celów (popartych wynikami),
  • doświadczenia w sprzedaży,
  • umiejętności skutecznej komunikacji,
  • prawo jazdy kategorii B.
Oferujemy:
  • umowę o pracę na pełen etat,
  • zatrudnienie w dużym, prężnie działającym przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premie miesięczne, zadaniowe ,kwartalne - uzależnione od osiąganych wyników),
  • niezbędne narzędzia pracy (tablet, telefon, samochód służbowy),
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • miłą i przyjazną atmosferę w pracy,
  • ubezpieczenie grupowe na korzystnych warunkach,
  • karta na zakupy w sieci sklepów firmowych.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. ul. Przemysłowa 15, 21-400 Łuków zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty

Zobacz podobne oferty

Global Food Hygiene

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Lokalizacja: podkarpackie /

- region południowo-wschodni OBOWIĄZKI Realizacja wyznaczonych zadań Bieżąca analiza rynku Nawiązywanie długofalowych relacji z...

Opublikowano: 2021-06-16

Solartime

Regionalny Kierownik Sprzedaży B2B

Jeżeli jesteś najlepsza/najlepszy w: inspirowaniu innych do sięgania wyżej i patrzenia dalej podłączaniu ludzi i procesów do...

Opublikowano: 2021-06-13

SuperDrob S.A.

Regionalny Koordynator Sprzedaży – Rynek Tradycyjny

Główne zadania: realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych w zarządzanym kanale sprzedaży, opieka nad powierzonymi Klientami, w...

Opublikowano: 2021-06-03