Praca: Referent do spraw technicznych

Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli
Referent do spraw technicznych
Miejsce pracy: Stalowa Wola
Numer: StPr/21/0981
OBOWIĄZKI:

Pomoc przy realizacji obsługi klienta w zakresie przyłączenia do sieci dystybucyjnej gazu ziemnego i ciepła, pomoc w przygotowywaniu umów, pomoc przy prowadzeniu rozliczeń gazu i ciepła.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie wyższe o kierunku energetyka, inżyniera środowiska, budownictwo, gazownictwo, transport gazu i energetyka gazowa. Oferta realizowana z REZERW (Długotrwale, Covid, Wieś, Zagranica, Rodzice).

Miejsce pracy:

Stalowa Wola

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli