Praca: Pracownik utrzymania ruchu - mechanik

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie
Pracownik utrzymania ruchu - mechanik
Miejsce pracy: Rudna Mała
Numer: StPr/21/1131
OBOWIĄZKI:
Odpowiedzialność za utrzymanie ruchu w procesie produkcyjnym, utrzymanie prawidłowego stanu technicznego maszyn, urządzeń i form produkcyjnych. Diagnozowanie oraz naprawa usterek i awarii z zakresu mechaniki. Prace montażowe, naprawcze i serwisowe na terenie całej firmy. Prace obsługowe przy urządzeniach ciągu technologicznego. Obsługa narzędzi ręcznych tj.: szlifierka kątowa, szlifierka prosta, wiertarka ręczna, klucz udarowy, wiertarka stołowa. Praca przy urządzeniach ciągu technologicznego: taśmociągi kruszyw i betonu, zasobniki kruszyw i betonu, mieszarki do betonu, przenośniki produktów i blatów produkcyjnych, wózek komorowy, pakieciarka, łuparka elementów betonowych, szlifierka elementów betonowych, owijarka folii, nakładarka folii, bandownice.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Rudna Mała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 18,5 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie