Praca: Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)

Powiatowy Urząd Pracy w Leżajsku
Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)
Miejsce pracy: Leżajsk
Numer: StPr/22/0773
OBOWIĄZKI:
Miejsce pracy:

Leżajsk

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Leżajsku

Zobacz podobne oferty

Młodzieżowe Centrum Kariery Sanok

Sprzątaczka

Lokalizacja: podkarpackie / Sanok

Sprzątaczka Wymagania inne: Orzeczenie o umiarkowanym stopniu niepełnosprawności. Praca w systemie 2-zmianowym, w godz.: 7:00-15:00-23:00

Opublikowano: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Ustrzykach Dolnych

Woźna

Lokalizacja: podkarpackie / Ustrzyki Dolne

wg harmonogramu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Merkury Market spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

Sprzątaczka

Lokalizacja: podkarpackie / Rzeszów

Zakres obowiązków: Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za utrzymanie czystości na terenie sklepu. Wymagania:...

Opublikowano: 2022-06-28

Pracownik utrzymania czystości

Pracownik utrzymania czystości Wymagania inne: Orzeczenie o umiarkowanym lub znacznym stopniu niepełnosprawności.

Powiatowy Urząd Pracy w Lesku

Lokalizacja: podkarpackie / Solina

Obsługa i bierzące utrzymanie czystości w częściach ogólnodostępnych min. toalety, korytarze, hole. Przeprowadzanie cyklicznej...

Opublikowano: 2022-06-25

Powiatowy Urząd Pracy w Lubaczowie

Sprzątaczka

Lokalizacja: podkarpackie / Lubaczów

wykonywanie prac sprzątających w budynku pływalni miejskiej

Opublikowano: 2022-06-23