Praca: Pracownik działu obsługi klienta

Powiatowy Urząd Pracy w Łańcucie
Pracownik działu obsługi klienta
Miejsce pracy: Rakszawa
Numer: StPr/21/0249
OBOWIĄZKI:
Zapoznanie z regulaminem pracy oraz asortymentem oferowanym, przygotowanie stanowiska pracy, dbanie o czystość i estetykę miejsca, bezpośrednia obsługa klienta, pomoc przy wyborze produktu, udzielanie informacji o asortymentach i użytkowaniu towarów, sporządzanie faktur za towary
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: OBSŁUGA KOMPUTERA

Miejsce pracy:

Rakszawa

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łańcucie