Praca: Portier

Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku
Portier
Miejsce pracy: Kańczuga
Numer: StPr/21/0306
OBOWIĄZKI:

-sprawowanie opieki nad obiektami mieniem znajdującym się na terenie firmy, robienie obchodów, identyfikacja niebezpieczeństw i reagowanie w przypadku potencjalnych zagrożeń dla dobra budynku, mienia lub osób przebywających na jego terenie -przestrzeganie wewnętrznych procedur bezpieczeństwa -prowadzenie ewidencji wejść i wyjść Praca w systemie zrównoważonym , zmiany 12 godzinne, 7 dni w tygodniu

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Kańczuga

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku