Praca: Pomoc nauczyciela

Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu
Pomoc nauczyciela
Miejsce pracy: Łazy
Numer: StPr/21.0106
OBOWIĄZKI:
Pomoc nauczyciela w realizacji zaplanowanychdziałań wspierających uczniów, spełnianie czynności opiekuńczych i obsługowych w stosunku do wychowanków oraz wykonywanie innych czynności, wynikajacych z potrzeb uczniów, w tym czynności opiekuńczo-wychowawczych pod kontrolą nauczyciela.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Miejsce pracy:

Łazy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu